AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Big Mama

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Big Mama > I vonuar01/02/20132.71 MB375 herë79 herë0
Big Mama > Magjishëm30/07/20125.30 MB310 herë100 herë0
Big Mama > Kucuk prens11/04/20111.60 MB684 herë340 herë1
Big Mama > Çka po ta nin07/06/20103.53 MB860 herë977 herë3
Big Mama > Puburteti i vonuar06/08/20072.69 MB427 herë394 herë1
Big Mama > Video Sexy 200721/07/20073.13 MB533 herë4420 herë79
Big Mama > Top secret 200721/07/20073.09 MB538 herë3372 herë26
Big Mama > Rroft interesi 200721/07/20073.55 MB631 herë2334 herë15
Big Mama > Protesta 200721/07/20073.39 MB299 herë1252 herë6
Big Mama > Nuk te harroj shoku im 200721/07/20072.95 MB330 herë2105 herë12
Big Mama > Jo, jo nuk te dua 200721/07/20073.43 MB362 herë1612 herë1
Big Mama > Halle, halle 200721/07/20073.32 MB565 herë3838 herë28
Big Mama > Dhender 200721/07/20073.99 MB584 herë4363 herë13
Big Mama > Bllok 200721/07/20072.81 MB434 herë1202 herë8
Big Mama > Akuzon 200721/07/20072.88 MB458 herë1512 herë5
Big Mama > Sexy25/12/20063.27 MB345 herë1267 herë1
Big Mama > Ishe agresiv (Me Ardit Stafaj - Live)20/12/20063.17 MB314 herë987 herë3
Big Mama > Zbritje sezonale20/12/20062.91 MB685 herë2435 herë7
Big Mama > Une jam ligj per ty20/12/20062.90 MB268 herë1000 herë3
Big Mama > Ti po nguce20/12/20062.40 MB589 herë1574 herë3
Big Mama > Shuj20/12/20062.97 MB261 herë757 herë0
Big Mama > Nuk mundet20/12/20063.13 MB239 herë705 herë2
Big Mama > Me je fiksuar20/12/20063.05 MB268 herë656 herë1
Big Mama > Le te plasin krejt20/12/20063.04 MB459 herë1464 herë2
Big Mama > Kot e kot20/12/20062.61 MB529 herë1401 herë6
Big Mama > Ishe Agresiv20/12/20064.92 MB508 herë1283 herë4
Big Mama > Dumb, dumb20/12/20063.68 MB215 herë862 herë0
Big Mama > Ashk zamani20/12/20062.87 MB217 herë1313 herë2
Big Mama > Bashkuar me kengen (feat Wanted)20/12/20062.87 MB171 herë822 herë0
Big Mama > Une vozis ma mire se ty28/06/20063.05 MB346 herë1432 herë11

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!