AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > H > Hana Band

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Hana Band > Ditë pas dite26/10/20074.10 MB549 herë663 herë0
Hana Band > Te dua se je ti20/12/20064.31 MB362 herë2000 herë1
Hana Band > Problem Serioz20/12/20063.34 MB541 herë3467 herë7
Hana Band > Po sme puthe ty20/12/20063.93 MB346 herë1462 herë3
Hana Band > Ora 1220/12/20063.78 MB341 herë2866 herë13
Hana Band > Me prit20/12/20063.63 MB198 herë970 herë1
Hana Band > Hei Baby20/12/20062.55 MB252 herë1071 herë1
Hana Band > Ende e dua20/12/20063.70 MB465 herë2491 herë3
Hana Band > Syte e zi28/06/20065.64 MB587 herë5014 herë7

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!