AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > N > Nazim Sulejmani - Ximi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Nazim Sulejmani - Ximi > S`jam për ty26/10/20073.70 MB251 herë606 herë0
Nazim Sulejmani - Ximi > Une di te fal23/11/20063.94 MB149 herë3229 herë7
Nazim Sulejmani - Ximi > Me e mira23/11/20063.39 MB120 herë1770 herë6
Nazim Sulejmani - Ximi > Fest Ditura23/11/20062.55 MB49 herë862 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!