AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Vëllezërit Dervishi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Vëllezërit Dervishi > Vjen valia prej Manastiri07/12/20074.53 MB503 herë2207 herë4
Vëllezërit Dervishi > Vaj zamani07/12/20079.38 MB308 herë1232 herë6
Vëllezërit Dervishi > Tridhjete cuca07/12/20077.65 MB264 herë743 herë0
Vëllezërit Dervishi > Shtate bilbilat07/12/20074.92 MB272 herë974 herë1
Vëllezërit Dervishi > Se prej Prishtine07/12/20075.42 MB184 herë559 herë1
Vëllezërit Dervishi > Qafa jote si gafore07/12/20077.33 MB164 herë512 herë0
Vëllezërit Dervishi > Osman Pasha07/12/20075.25 MB210 herë655 herë0
Vëllezërit Dervishi > Motra me nont vllezer07/12/200712.68 MB236 herë910 herë0
Vëllezërit Dervishi > Moj e mira07/12/20075.09 MB254 herë608 herë0
Vëllezërit Dervishi > Melodi me kavaj 207/12/20076.25 MB211 herë614 herë2
Vëllezërit Dervishi > Melodi me kavaj07/12/20073.45 MB172 herë471 herë0
Vëllezërit Dervishi > Lum e lum07/12/20079.89 MB173 herë507 herë1
Vëllezërit Dervishi > Kur te behesh nuse07/12/20075.13 MB218 herë548 herë0
Vëllezërit Dervishi > Kendon cycja07/12/20073.53 MB175 herë364 herë1
Vëllezërit Dervishi > Kendon bylbyli07/12/20073.38 MB245 herë487 herë0
Vëllezërit Dervishi > Karaxhat e zi07/12/20079.98 MB180 herë363 herë0
Vëllezërit Dervishi > Jalla u shemsh moj shkoder07/12/20078.01 MB184 herë358 herë0
Vëllezërit Dervishi > Izet Begu07/12/20078.95 MB204 herë414 herë0
Vëllezërit Dervishi > I tha vasha nenes07/12/20074.69 MB172 herë412 herë1
Vëllezërit Dervishi > I hypi atit djali ri07/12/20074.97 MB155 herë322 herë0
Vëllezërit Dervishi > Fol xullufe boje07/12/20074.94 MB213 herë337 herë2
Vëllezërit Dervishi > Dy tri dite para bajramit07/12/20074.63 MB236 herë517 herë0
Vëllezërit Dervishi > Bylyk bashi07/12/20075.95 MB196 herë467 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!