AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Bexhet Jagodini

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Bexhet Jagodini > Rita moj Merita05/08/20063.07 MB406 herë1886 herë5
Bexhet Jagodini > Tridhjet dite ramazan05/08/20064.57 MB249 herë1329 herë11
Bexhet Jagodini > Xhamadan shperthy05/08/20062.37 MB198 herë834 herë3
Bexhet Jagodini > Dashuro05/08/20063.01 MB206 herë1373 herë6
Bexhet Jagodini > Dola nje kohe mramni05/08/20062.38 MB180 herë954 herë1
Bexhet Jagodini > E vogel te qofsha fal05/08/20063.60 MB130 herë855 herë2
Bexhet Jagodini > Mos e len shamine05/08/20063.19 MB151 herë908 herë1
Bexhet Jagodini > Moj e mejra05/08/20062.78 MB238 herë1429 herë6
Bexhet Jagodini > Vasho mori vasho05/08/20063.79 MB163 herë790 herë1
Bexhet Jagodini > Shkonte vallja konit05/08/20063.70 MB171 herë859 herë2
Bexhet Jagodini > Kercovare vajze e re05/08/20063.19 MB146 herë907 herë0
Bexhet Jagodini > Kercoves sime05/08/20063.63 MB118 herë682 herë3
Bexhet Jagodini > Rrushja05/08/20062.52 MB175 herë751 herë4
Bexhet Jagodini > Ani me kan thone05/08/20064.28 MB203 herë2442 herë8
Bexhet Jagodini > Qune jem njes sonte te ti05/08/20062.54 MB132 herë696 herë0
Bexhet Jagodini > Na ra nji vronsej05/08/20063.18 MB249 herë1220 herë31

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!