AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Ajtene Dërguti

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Ajtene Dërguti > Afrim Aliu - More zunen në kajk - Potpuri31/01/20138.01 MB138 herë62 herë0
Ajtene Dërguti > Prej mallit të bukurisë - Potpuri31/01/20137.98 MB133 herë51 herë0
Ajtene Dërguti > Afrim Aliu - Këngë për Hysen Bajrin31/01/20132.59 MB88 herë31 herë0
Ajtene Dërguti > Afrim Aliu - Këngë për Dah Poloshkën31/01/20133.81 MB83 herë43 herë0
Ajtene Dërguti > Afrim Aliu - Vetulla jote - Potpuri31/01/20134.77 MB106 herë47 herë0
Ajtene Dërguti > Zemra ime 200726/10/20073.55 MB531 herë2746 herë7
Ajtene Dërguti > U largove 200726/10/20074.11 MB335 herë1488 herë12
Ajtene Dërguti > Tate, tate du fustan 200726/10/20072.97 MB280 herë1287 herë4
Ajtene Dërguti > Rem Tirana 200726/10/20073.95 MB496 herë1820 herë10
Ajtene Dërguti > Prap vajtoj une 200726/10/20076.69 MB255 herë1006 herë4
Ajtene Dërguti > Nje mije here 200726/10/20078.18 MB294 herë1690 herë6
Ajtene Dërguti > Ndal tupana 200726/10/20073.67 MB277 herë1344 herë2
Ajtene Dërguti > Mos mendo se te harroj 200726/10/20076.99 MB313 herë1204 herë6
Ajtene Dërguti > Kush te ka rrejt 200726/10/20075.25 MB308 herë1123 herë1
Ajtene Dërguti > Ku po knojna 200726/10/20074.46 MB272 herë1176 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!