AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > N > Noizy

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Noizy > Duda - Çunat thojn24/06/20136.79 MB151 herë62 herë0
Noizy > Blocka24/06/20136.02 MB136 herë44 herë0
Noizy > Gold AG - Ca i bonët vetes17/05/20133.01 MB236 herë106 herë0
Noizy > Back it up23/03/20132.25 MB164 herë64 herë0
Noizy > Darla - Nuk të përzura04/11/20124.69 MB264 herë309 herë0
Noizy > Çunat e natës19/10/20126.68 MB190 herë237 herë0
Noizy > Everyday Im hustling - Remix26/09/20123.07 MB161 herë150 herë0
Noizy > Ardian Bujupi - Feeling Good - Remix08/09/20123.20 MB191 herë141 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!