AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > G > Greta Zani

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Greta Zani > Qke moj fiti Magdalena08/08/20125.04 MB136 herë82 herë0
Greta Zani > Potpuri Shkodrane08/08/20129.82 MB132 herë91 herë0
Greta Zani > Potpuri e Shqipërisë së mesme08/08/201210.50 MB113 herë91 herë0
Greta Zani > Potpuri Pogonishte08/08/20126.30 MB135 herë74 herë0
Greta Zani > Potpuri Napoloni08/08/201214.51 MB125 herë89 herë0
Greta Zani > Esmere mos ma pi rakinë, Si m`je bo mi t`morsha tkeqen08/08/20129.48 MB108 herë85 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!