AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > K > Korab Jetishi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Korab Jetishi > Shqipërin e dua - Live 201204/08/20124.41 MB136 herë62 herë0
Korab Jetishi > Qaj moj zemër - Live 201204/08/20124.99 MB129 herë63 herë0
Korab Jetishi > Ta besova ty rinin - Live 201204/08/20124.29 MB86 herë35 herë0
Korab Jetishi > Para meje luan e qesh - Live 201204/08/20124.46 MB71 herë37 herë0
Korab Jetishi > Sot harroj të gjitha hallet - Live 201204/08/20124.60 MB82 herë39 herë0
Korab Jetishi > Adrenalina - Live 201204/08/20125.58 MB80 herë37 herë0
Korab Jetishi > Intrigante - Live 201204/08/20125.54 MB58 herë30 herë0
Korab Jetishi > Unë ta fala ty një puthje - Live 201204/08/20125.67 MB53 herë26 herë0
Korab Jetishi > Morra rrugën - Live 201204/08/20124.73 MB58 herë27 herë0
Korab Jetishi > Dasma jonë e madhe - Live 201204/08/20124.51 MB55 herë24 herë0
Korab Jetishi > Nuk është jeta 1000 vjet - Live 201204/08/20124.69 MB71 herë46 herë0
Korab Jetishi > Boll e mirë - Live 201204/08/20125.35 MB62 herë24 herë0
Korab Jetishi > Besën tande - Live 201204/08/20125.56 MB52 herë28 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!