AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > R > Rita Ora

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Rita Ora > Radioactive13/08/20127.83 MB328 herë278 herë0
Rita Ora > What makes you beautiful13/08/20128.04 MB254 herë190 herë0
Rita Ora > No church in the wild01/08/20128.52 MB135 herë105 herë0
Rita Ora > Party and Bullshit01/08/20123.71 MB189 herë190 herë0
Rita Ora > Tinie Tempah - RIP01/08/20123.50 MB158 herë157 herë0
Rita Ora > DJ Fresh - Hot right now01/08/20122.83 MB258 herë257 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!