AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Vajzat nga Kosova

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Vajzat nga Kosova > Shyqyr vllau jonë që u bane31/07/20121.26 MB176 herë52 herë0
Vajzat nga Kosova > Sa shpejt vllau jonë përparove31/07/20122.36 MB101 herë44 herë0
Vajzat nga Kosova > O hajdi motra vllaun tonë ta këndojna31/07/20121.81 MB128 herë54 herë0
Vajzat nga Kosova > O fluturojmë edhe shkojm n`havae31/07/20122.16 MB103 herë46 herë0
Vajzat nga Kosova > Në oborrin ton qeli lulebora31/07/20122.93 MB94 herë52 herë0
Vajzat nga Kosova > Na Lulijen vet e kena pa31/07/20122.18 MB84 herë42 herë0
Vajzat nga Kosova > Mashallah Lulija erdh te na31/07/20123.05 MB107 herë49 herë0
Vajzat nga Kosova > Lulije zoge e malit31/07/20122.49 MB71 herë41 herë0
Vajzat nga Kosova > Kan ardhe msitet bi me të kërku31/07/20123.91 MB86 herë39 herë0
Vajzat nga Kosova > Ditën e martesës dua ta uroj31/07/20122.52 MB90 herë41 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!