AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > P > Presioni

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Presioni > Phenom - I përjetshëm04/03/20136.19 MB61 herë35 herë0
Presioni > Shum na pina30/07/20121.28 MB69 herë19 herë0
Presioni > Klepto - Për liri30/07/20123.62 MB52 herë28 herë0
Presioni > Hudra and Bx Albo - Rrugt jon plot30/07/20122.63 MB53 herë20 herë0
Presioni > Çka je ka don ti30/07/20123.09 MB35 herë18 herë0
Presioni > Cyanide, Barooti and B52 - Sot për sot30/07/20123.67 MB38 herë17 herë0
Presioni > Jeton, Gem Belushi and Luck - Takin over30/07/20123.17 MB22 herë15 herë0
Presioni > Zgjedhe njo30/07/20123.54 MB25 herë16 herë0
Presioni > Gold AG dhe B52 - Për bashkim30/07/20123.84 MB59 herë36 herë0
Presioni > Si na30/07/20123.73 MB29 herë16 herë0
Presioni > Me meze e raki30/07/20123.70 MB44 herë23 herë0
Presioni > Intro30/07/2012961.91 KB21 herë11 herë0
Presioni > Klepto, Cyanide, B52 - Boni rrafsh30/07/20123.66 MB30 herë16 herë0
Presioni > UniKKatiL - Kategori e rond30/07/20124.79 MB41 herë45 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!