AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Ardian Limanmera

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Ardian Limanmera > More Ili more krajl30/01/20136.50 MB198 herë126 herë0
Ardian Limanmera > Krisën topat30/01/20138.07 MB70 herë94 herë0
Ardian Limanmera > Dal e dal po vjen behari30/01/20134.14 MB86 herë282 herë0
Ardian Limanmera > Shikjo veten djal, dima hallin30/01/20136.57 MB110 herë431 herë0
Ardian Limanmera > Mosh e bukur kjo rinia30/01/20139.38 MB155 herë249 herë0
Ardian Limanmera > Sa me shpejt më vune komën30/01/20138.10 MB62 herë31 herë0
Ardian Limanmera > Jalla u shemsh Kalaja e Durrsit30/01/20134.59 MB66 herë33 herë0
Ardian Limanmera > Do tja marr një arshikishte30/01/20133.83 MB57 herë29 herë0
Ardian Limanmera > Dora jote tu praroft30/01/20135.24 MB58 herë23 herë0
Ardian Limanmera > Një ditë dielle30/01/20134.14 MB61 herë38 herë0
Ardian Limanmera > Me Pal Bejta30/01/20134.74 MB41 herë28 herë0
Ardian Limanmera > Rrem Demneri30/01/20137.04 MB55 herë34 herë0
Ardian Limanmera > Një lulishte me trendafila30/01/20135.52 MB63 herë36 herë0
Ardian Limanmera > Për midis pazarit të Durrsit30/01/20133.95 MB52 herë30 herë0
Ardian Limanmera > Metelikun30/01/20135.37 MB70 herë37 herë0
Ardian Limanmera > Me agoi dita30/01/20135.18 MB41 herë23 herë0
Ardian Limanmera > Prej prokuples30/01/20137.40 MB51 herë33 herë0
Ardian Limanmera > Do ta pres kocidhen04/11/20121,010.33 KB91 herë158 herë0
Ardian Limanmera > Vijn tajaret04/11/20122.23 MB82 herë1826 herë0
Ardian Limanmera > Mblodhen lulet04/11/20122.93 MB50 herë631 herë0
Ardian Limanmera > Kur isha i ri, 18 vjeqar04/11/20122.94 MB160 herë86 herë0
Ardian Limanmera > O sa gëzim sa sevda04/11/20123.21 MB106 herë464 herë0
Ardian Limanmera > Hajde shpirti im04/11/20123.24 MB55 herë915 herë0
Ardian Limanmera > Gur mbi gur04/11/20124.40 MB56 herë1034 herë0
Ardian Limanmera > Hajde kosovare04/11/20121.38 MB67 herë1590 herë0
Ardian Limanmera > Bjeri djal tupanit04/11/20123.60 MB71 herë36 herë0
Ardian Limanmera > Më beso se n`jet të kam09/10/20121.12 MB98 herë1093 herë0
Ardian Limanmera > Këngë arshikishte09/10/20122.29 MB411 herë378 herë0
Ardian Limanmera > Kënga darsmash09/10/20128.03 MB105 herë64 herë0
Ardian Limanmera > Gazel për Sheh Myhedinin09/10/20128.16 MB94 herë1613 herë0
Ardian Limanmera > Bjeri djal tupanit29/07/20125.39 MB553 herë60891 herë0
Ardian Limanmera > Kur isha i ri 18 vjeqar29/07/20129.33 MB68 herë1929 herë0
Ardian Limanmera > Gurrë mbi gurrë29/07/20126.61 MB215 herë547 herë0
Ardian Limanmera > Potpuri këngësh - 229/07/20124.81 MB85 herë663 herë0
Ardian Limanmera > Potpuri këngësh29/07/20124.83 MB86 herë461 herë0
Ardian Limanmera > Rrushe mori rrushe29/07/20122.55 MB76 herë291 herë0
Ardian Limanmera > Live në darsëm - 429/07/20128.64 MB143 herë398 herë0
Ardian Limanmera > Live në darsëm - 329/07/20127.59 MB85 herë391 herë0
Ardian Limanmera > Live në darsëm - 229/07/20129.26 MB66 herë442 herë0
Ardian Limanmera > Live në darsëm29/07/20128.39 MB82 herë419 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!