AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > L > Loreta Kacka - Lori

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Loreta Kacka - Lori > Lendita dhe Lulja - Fjalë, fjalë12/07/20138.37 MB125 herë55 herë0
Loreta Kacka - Lori > Lendita dhe Lulja - Hajde knojme me defa12/07/20136.14 MB130 herë59 herë0
Loreta Kacka - Lori > Lendita dhe Lulja - Kalle i zoti i shtëpisë12/07/20135.88 MB98 herë44 herë0
Loreta Kacka - Lori > Lendita dhe Lulja - Kalle vellau jonë12/07/20136.78 MB115 herë41 herë0
Loreta Kacka - Lori > Lendita dhe Lulja - Nuk do të lejoj12/07/20138.80 MB97 herë50 herë0
Loreta Kacka - Lori > Lendita dhe Lulja - Rrushi12/07/20136.34 MB117 herë46 herë0
Loreta Kacka - Lori > Lendita dhe Lulja - Sa gëzim12/07/20137.00 MB112 herë52 herë0
Loreta Kacka - Lori > Lendita dhe Lulja - Zemra ime sa të don12/07/20136.46 MB203 herë57 herë0
Loreta Kacka - Lori > Kalle mjeshtër24/06/20138.17 MB198 herë84 herë0
Loreta Kacka - Lori > Falmi buzët31/01/20134.71 MB469 herë141 herë0
Loreta Kacka - Lori > Nuk mundem30/01/20134.20 MB734 herë94 herë0
Loreta Kacka - Lori > Nusja jonë01/08/20123.75 MB333 herë165 herë0
Loreta Kacka - Lori > Unaza e arrit - Potpuri31/07/20124.40 MB360 herë91 herë0
Loreta Kacka - Lori > Për ty jetoj30/07/20124.28 MB543 herë122 herë0
Loreta Kacka - Lori > Kur u ndava02/08/20114.38 MB1236 herë369 herë0
Loreta Kacka - Lori > Sot edhe ty edhe une04/05/20113.10 MB923 herë344 herë0
Loreta Kacka - Lori > Pse11/04/20113.16 MB831 herë467 herë0
Loreta Kacka - Lori > Sot, edhe ti edhe une24/01/20113.10 MB678 herë298 herë0
Loreta Kacka - Lori > Dua24/01/20112.70 MB638 herë226 herë0
Loreta Kacka - Lori > Xham, xham10/07/20103.08 MB765 herë284 herë0
Loreta Kacka - Lori > Të harrova10/07/20103.42 MB681 herë209 herë0
Loreta Kacka - Lori > Sa kujtime10/07/20103.26 MB721 herë251 herë0
Loreta Kacka - Lori > Mirësevjen10/07/20103.51 MB564 herë190 herë0
Loreta Kacka - Lori > Malli po më vret10/07/20103.22 MB631 herë232 herë0
Loreta Kacka - Lori > Flitet10/07/20103.06 MB572 herë204 herë0
Loreta Kacka - Lori > E si ta them10/07/20103.59 MB740 herë214 herë0
Loreta Kacka - Lori > Dielli10/07/20104.17 MB451 herë117 herë0
Loreta Kacka - Lori > Dashni10/07/20103.08 MB485 herë135 herë1
Loreta Kacka - Lori > Nuk je ti09/07/20102.94 MB623 herë425 herë0
Loreta Kacka - Lori > Të shtunën mbrëma25/05/20103.40 MB669 herë323 herë0
Loreta Kacka - Lori > Moj dashni, dashnia e parë20/04/20103.22 MB698 herë283 herë0
Loreta Kacka - Lori > Labinot Gashi - O shpirt20/04/20102.79 MB463 herë183 herë0
Loreta Kacka - Lori > Labi - Xhan, xhan sikur xhan18/04/20102.99 MB528 herë292 herë0
Loreta Kacka - Lori > Çdo të shtune [Mix]18/04/20103.48 MB546 herë177 herë0
Loreta Kacka - Lori > Dashuri, dashuri27/12/20074.56 MB463 herë7868 herë41
Loreta Kacka - Lori > Amerika30/10/20075.06 MB481 herë1707 herë17
Loreta Kacka - Lori > E zeza30/10/20075.08 MB480 herë484 herë1
Loreta Kacka - Lori > Bjondinë06/08/20073.26 MB433 herë498 herë1
Loreta Kacka - Lori > 4 puthje21/07/20073.23 MB458 herë1174 herë2
Loreta Kacka - Lori > Profiter në dashuri29/01/20073.57 MB414 herë853 herë2
Loreta Kacka - Lori > Jam si flakë29/01/20072.97 MB716 herë954 herë0
Loreta Kacka - Lori > Ende të dua29/01/20073.52 MB676 herë2731 herë7
Loreta Kacka - Lori > Asnjëherë29/01/20073.28 MB1144 herë903 herë0
Loreta Kacka - Lori > Askush sën na mund29/01/20073.25 MB579 herë1014 herë2
Loreta Kacka - Lori > Balta25/12/20063.53 MB387 herë1317 herë8
Loreta Kacka - Lori > Luje vallen25/12/20063.29 MB489 herë1885 herë1
Loreta Kacka - Lori > Yllit tim25/12/20063.58 MB566 herë1326 herë2
Loreta Kacka - Lori > Nent që ti fala25/12/20062.89 MB580 herë2283 herë6
Loreta Kacka - Lori > Dridhet zemra25/12/20063.97 MB544 herë4154 herë2
Loreta Kacka - Lori > Vec i imi20/12/20063.60 MB623 herë2574 herë5
Loreta Kacka - Lori > Te kerkoj20/12/20064.79 MB524 herë1082 herë3
Loreta Kacka - Lori > Ty te dua20/12/20063.36 MB568 herë1195 herë0
Loreta Kacka - Lori > Ti je...20/12/20063.63 MB508 herë931 herë1
Loreta Kacka - Lori > Puthjet e tua20/12/20063.30 MB447 herë941 herë1
Loreta Kacka - Lori > Princi im20/12/20062.56 MB425 herë677 herë1
Loreta Kacka - Lori > Pa trashigimtar20/12/20063.22 MB463 herë1776 herë8
Loreta Kacka - Lori > Nje ore sa jeta20/12/20063.37 MB416 herë727 herë2
Loreta Kacka - Lori > Mrekullia e tete20/12/20063.16 MB1243 herë1411 herë2
Loreta Kacka - Lori > Mos luaj20/12/20063.03 MB790 herë2067 herë1
Loreta Kacka - Lori > Mos u largo20/12/20063.79 MB483 herë854 herë0
Loreta Kacka - Lori > Mendo nje here20/12/20064.34 MB428 herë774 herë0
Loreta Kacka - Lori > Lere, lere20/12/20063.61 MB736 herë1056 herë0
Loreta Kacka - Lori > Kthehu20/12/20063.55 MB651 herë1615 herë1
Loreta Kacka - Lori > Ishe i miri im20/12/20064.12 MB641 herë829 herë0
Loreta Kacka - Lori > Hyni ne vale (Cuni)20/12/20063.65 MB418 herë1031 herë0
Loreta Kacka - Lori > Flitet20/12/20065.80 MB570 herë1895 herë1
Loreta Kacka - Lori > Eja ti20/12/20063.31 MB536 herë949 herë0
Loreta Kacka - Lori > Dy zemrat20/12/20063.95 MB538 herë1370 herë4
Loreta Kacka - Lori > Corona - Potpuri 200620/07/200612.64 MB519 herë3689 herë1
Loreta Kacka - Lori > Kur një nat larg në gurbet (Live me Xhezën)14/07/20065.16 MB376 herë2465 herë0
Loreta Kacka - Lori > Vetëm me ty (Live)14/07/20063.40 MB451 herë1512 herë1
Loreta Kacka - Lori > Kush t`ka rrejt (Live)14/07/20063.23 MB398 herë2702 herë1
Loreta Kacka - Lori > Hajde me mu (Live)14/07/20062.70 MB390 herë2046 herë1
Loreta Kacka - Lori > Potpuri kengesh LIVE04/07/20063.56 MB554 herë2022 herë4
Loreta Kacka - Lori > Non Stop03/07/20063.31 MB596 herë1549 herë3
Loreta Kacka - Lori > Adresa Jote e vjeter28/06/20062.95 MB577 herë2460 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!