AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > T > TDS

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
TDS > Hello12/07/20133.53 MB86 herë30 herë0
TDS > Vrasës serik13/03/20132.94 MB57 herë25 herë0
TDS > Lej let folin - Rick-Ross Remake04/08/20122.96 MB56 herë47 herë0
TDS > Holy Ghost - Rick Ross Remake03/08/20124.15 MB21 herë32 herë0
TDS > Syza tdillit30/07/20126.30 MB55 herë69 herë0
TDS > Remember Me - Remake Jay-z -Blue Print229/07/20125.80 MB27 herë18 herë0
TDS > Bohet mir - True Story - Sido Remake29/07/20126.68 MB34 herë27 herë0
TDS > N`fund vet meta29/07/20124.27 MB53 herë31 herë0
TDS > Dea03/08/20115.28 MB300 herë548 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!