AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Behare Shala

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Behare Shala > Qik hasreti04/11/20125.64 MB225 herë116 herë0
Behare Shala > Xhinxhile04/11/20124.17 MB200 herë107 herë0
Behare Shala > Të dhasht Zoti djal në votër04/11/20125.15 MB131 herë55 herë0
Behare Shala > Sa mirë po kcen04/11/20124.56 MB99 herë57 herë0
Behare Shala > Sikur vra04/11/20124.09 MB71 herë33 herë0
Behare Shala > Qika e diasporës04/11/20124.82 MB97 herë51 herë0
Behare Shala > Mos ma luj synin e zi04/11/20126.56 MB158 herë78 herë0
Behare Shala > Jam betu04/11/20126.28 MB70 herë41 herë0
Behare Shala > Jabanxhia04/11/20124.44 MB80 herë37 herë0
Behare Shala > Sikur vera03/08/20112.85 MB350 herë130 herë0
Behare Shala > Qika e diasporës03/08/20113.19 MB370 herë154 herë0
Behare Shala > Sa mirë po kcen03/08/20113.10 MB281 herë144 herë0
Behare Shala > Të dhasht Zoti djal në votër03/08/20113.55 MB223 herë118 herë0
Behare Shala > Xhixhile03/08/20112.85 MB362 herë126 herë0
Behare Shala > Jam betu03/08/20114.32 MB212 herë87 herë0
Behare Shala > Qik hasret03/08/20113.90 MB198 herë111 herë0
Behare Shala > Mos ma luj synin e zi03/08/20114.41 MB325 herë144 herë0
Behare Shala > Jabanxhiu03/08/20113.08 MB217 herë76 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!