AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > G > Gena

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Gena > Sa vuaj17/07/20133.51 MB792 herë279 herë0
Gena > Ndoshta17/07/20133.73 MB908 herë197 herë0
Gena > Jo smundem17/07/20133.50 MB793 herë152 herë0
Gena > Aman, aman17/07/20133.87 MB700 herë164 herë0
Gena > Nora - Le mama24/06/20137.51 MB1078 herë365 herë0
Gena > Nora - Më mungon24/06/20136.07 MB777 herë113 herë0
Gena > Flori - Jo vetëm fjalë27/04/20133.84 MB1236 herë454 herë0
Gena > Sa vuaj për ty17/03/20137.05 MB1606 herë379 herë0
Gena > Luja synin ashiqare02/02/20131.10 MB938 herë152 herë0
Gena > Qke moj fiti30/01/20133.45 MB881 herë136 herë0
Gena > Raki e lot30/01/20133.26 MB1463 herë174 herë0
Gena > Të dashuroj30/01/20135.16 MB888 herë229 herë0
Gena > Thuam sa të dua30/01/2013999.88 KB549 herë98 herë0
Gena > O zambak i bardhë30/01/20132.44 MB534 herë127 herë0
Gena > Ajo30/01/20134.47 MB745 herë208 herë0
Gena > Aman aman Gjermani30/01/20132.34 MB504 herë120 herë0
Gena > Emine emine30/01/20133.07 MB567 herë105 herë0
Gena > Herë me pare herë pa pare30/01/2013966.08 KB374 herë87 herë0
Gena > I mjeri fukara30/01/20136.19 MB616 herë179 herë0
Gena > Jam deh me raki30/01/20132.73 MB566 herë155 herë0
Gena > Lala të ka gjan30/01/20131.13 MB464 herë97 herë0
Gena > Moj shami e kuqe30/01/20133.54 MB418 herë104 herë0
Gena > Moj unaza30/01/20131.29 MB374 herë96 herë0
Gena > O gurbet30/01/20137.92 MB400 herë130 herë0
Gena > Më ke vrarë27/10/20125.32 MB778 herë499 herë0
Gena > Antre - Ishte natë, binte shi10/09/20126.46 MB681 herë367 herë0
Gena > U magjepsa26/06/20113.26 MB833 herë476 herë0
Gena > Tha mu Klisis25/06/20111.89 MB653 herë304 herë0
Gena > Të dashuroj si i çmendur25/06/20114.08 MB1023 herë816 herë0
Gena > Sama mu dhe pau puthena25/06/20113.18 MB760 herë274 herë0
Gena > Sagapo25/06/20115.22 MB745 herë426 herë0
Gena > Sa ti dua ata dy sy25/06/20112.57 MB780 herë461 herë0
Gena > Poso mulipis25/06/20111.56 MB496 herë211 herë0
Gena > Picirika Mermeti25/06/20117.06 MB534 herë242 herë0
Gena > Paso Sagapo25/06/20113.32 MB472 herë172 herë0
Gena > Pallto e vjetër25/06/20113.19 MB493 herë273 herë0
Gena > O ti Agapo25/06/20112.44 MB449 herë202 herë0
Gena > Në prehrin e Nanës25/06/20113.78 MB513 herë318 herë0
Gena > Në moshën e rinis25/06/20112.54 MB552 herë362 herë0
Gena > Natën nana sa lot kam derdhur25/06/20114.32 MB593 herë379 herë0
Gena > Lulet e majit25/06/20113.24 MB498 herë328 herë0
Gena > Kollazh - Jorgjica - Jemi mbledh me shoqri25/06/20113.27 MB569 herë338 herë0
Gena > Jam shofer taxi25/06/20112.36 MB552 herë247 herë0
Gena > Eja në prehën25/06/20111.77 MB443 herë253 herë0
Gena > Dashurova sytë e bukur25/06/20111.86 MB710 herë449 herë0
Gena > Çke moj goce25/06/20111.66 MB535 herë244 herë0
Gena > A kur ver File25/06/20115.07 MB378 herë176 herë0
Gena > Mëkatare23/01/20114.82 MB770 herë540 herë0
Gena > Sa lot kam derdhur17/08/20084.92 MB1312 herë3838 herë6

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!