AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Argjentina Ramosaj

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Argjentina Ramosaj > Si shiu30/01/20133.57 MB204 herë125 herë0
Argjentina Ramosaj > Perfekt06/05/20115.45 MB467 herë488 herë1
Argjentina Ramosaj > Engjëjt qajnë12/03/20113.66 MB487 herë599 herë2
Argjentina Ramosaj > Shpirti i mbytur12/03/20111.54 MB367 herë354 herë0
Argjentina Ramosaj > Scream10/03/20111.14 MB272 herë212 herë0
Argjentina Ramosaj > Jeta vazhdon10/03/20117.67 MB367 herë397 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!