AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > L > Linda Shabani

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Linda Shabani > Ti mendon30/01/20134.29 MB92 herë34 herë0
Linda Shabani > Çka ti them zemrës22/05/20113.93 MB618 herë297 herë0
Linda Shabani > Tallava22/05/20114.78 MB419 herë219 herë0
Linda Shabani > Fore rrotlla04/05/20114.52 MB172 herë106 herë0
Linda Shabani > Avanturat, jo si du15/03/20114.46 MB320 herë217 herë0
Linda Shabani > Fore Rrotlla06/02/20114.52 MB267 herë148 herë1
Linda Shabani > Dua të bëhem lot06/02/20113.42 MB295 herë176 herë0
Linda Shabani > Ditë për ditë06/02/20112.99 MB227 herë125 herë1
Linda Shabani > Ani zemër s'ka problem - 201106/02/20113.71 MB320 herë189 herë0
Linda Shabani > Ty t'kam dasht - 201106/02/20113.90 MB286 herë195 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!