AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Anduena Tahiri

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Anduena Tahiri > Don Zhuan31/03/20132.79 MB69 herë22 herë0
Anduena Tahiri > Heshtjen tënde se kuptoj31/03/20133.02 MB82 herë38 herë0
Anduena Tahiri > Jetë me mu po lun31/03/20133.64 MB53 herë28 herë0
Anduena Tahiri > Kam nevoj për ty31/03/20133.33 MB67 herë41 herë0
Anduena Tahiri > Mesazhi31/03/20132.69 MB73 herë31 herë0
Anduena Tahiri > Nuk pata fat31/03/20133.40 MB70 herë31 herë0
Anduena Tahiri > Prap më ke thirr31/03/20133.35 MB90 herë38 herë0
Anduena Tahiri > Statusi31/03/20132.63 MB96 herë41 herë0
Anduena Tahiri > Heshtjen tënde se kuptoj23/03/20135.28 MB78 herë26 herë0
Anduena Tahiri > Je burr i asaj31/01/20133.77 MB67 herë29 herë0
Anduena Tahiri > Sa duhet me prit31/01/20134.16 MB46 herë23 herë0
Anduena Tahiri > I kam krejt31/01/20134.92 MB41 herë19 herë0
Anduena Tahiri > Ishe i martuar31/01/20133.77 MB62 herë29 herë0
Anduena Tahiri > Gjitha po i di31/01/20133.87 MB37 herë20 herë0
Anduena Tahiri > Ke status tjetër31/01/20133.75 MB40 herë20 herë0
Anduena Tahiri > Live 2012 - 631/07/201210.38 MB68 herë32 herë0
Anduena Tahiri > Live 2012 - 531/07/20126.26 MB40 herë33 herë0
Anduena Tahiri > Live 2012 - 431/07/20124.86 MB43 herë22 herë0
Anduena Tahiri > Live 2012 - 331/07/20126.77 MB35 herë31 herë0
Anduena Tahiri > Live 2012 - 231/07/20126.59 MB40 herë22 herë0
Anduena Tahiri > Live 2012 - 131/07/20128.03 MB46 herë20 herë0
Anduena Tahiri > Shi në syt e mi23/02/20114.86 MB229 herë99 herë0
Anduena Tahiri > Mbetet dashuria e vërtet06/02/20112.54 MB175 herë100 herë0
Anduena Tahiri > 1000 Lotë06/02/20113.48 MB161 herë98 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!