AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > K > Kuarteti Pentagram

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Kuarteti Pentagram > Një lulishtë me trëndafila - Instrumental23/08/20106.41 MB446 herë402 herë0
Kuarteti Pentagram > Potpuri vallesh - Instrumental23/08/20105.62 MB338 herë321 herë0
Kuarteti Pentagram > Mu njaty ke 7 zymbylat - Instrumental23/08/20105.56 MB203 herë282 herë0
Kuarteti Pentagram > Ambël këndon - Instrumental23/08/20105.00 MB191 herë258 herë0
Kuarteti Pentagram > Dasma - Instrumental23/08/20104.98 MB262 herë284 herë0
Kuarteti Pentagram > M'ka shku mendja me u fejue - Instrumental23/08/20105.61 MB253 herë323 herë0
Kuarteti Pentagram > O moj bukuroshe - Instrumental23/08/20106.57 MB222 herë282 herë0
Kuarteti Pentagram > O ma ke gishtin vasho për unazë - Instrumental23/08/20105.55 MB191 herë280 herë0
Kuarteti Pentagram > T`ue u njit Bunës përpjetë - Instrumental23/08/20104.22 MB150 herë250 herë0
Kuarteti Pentagram > Kënga e Gjylës - Instrumental23/08/20104.21 MB201 herë235 herë0
Kuarteti Pentagram > O moj Merushe - Instrumental23/08/20106.30 MB199 herë240 herë0
Kuarteti Pentagram > Baresha - Instrumental23/08/20107.45 MB405 herë454 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!