AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > MC Kresha

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
MC Kresha > Lyrical Son and KAOS - Sa mirë me kon unë - Uzi Remix23/05/20134.24 MB249 herë111 herë0
MC Kresha > Lav da dhe Dr.Mic TDS - T.I.M.E10/09/20125.79 MB276 herë118 herë0
MC Kresha > S.C.R.E.a.M10/09/20125.36 MB188 herë57 herë0
MC Kresha > Lav da dhe Lyrical Son - Për inati, po me qef10/09/20126.75 MB172 herë69 herë0
MC Kresha > Lav da - My Bitch10/09/20125.40 MB164 herë40 herë0
MC Kresha > Intro - Explicit10/09/20123.57 MB145 herë31 herë0
MC Kresha > 2 po 2 - Hip-Hop me klase10/09/20126.26 MB213 herë68 herë0
MC Kresha > Lumi B Kaos - Fuck em10/09/20126.24 MB112 herë54 herë0
MC Kresha > Fejkera10/09/20123.60 MB100 herë50 herë0
MC Kresha > Lyrical Son, Vig Poppa Kaos - Estrada10/09/20127.45 MB134 herë50 herë0
MC Kresha > Donald slum duck - Outro10/09/2012721.99 KB111 herë30 herë0
MC Kresha > Ergenr - Da green10/09/20124.61 MB90 herë33 herë0
MC Kresha > Lyrical Son and Keepman - Bad Boi10/09/20125.55 MB93 herë45 herë0
MC Kresha > Singullar - B.M.W. Plako10/09/20124.46 MB144 herë84 herë0
MC Kresha > 7 Saraqi - Ayea10/09/20125.01 MB126 herë61 herë0
MC Kresha > Cok guzel08/09/20125.74 MB238 herë280 herë0
MC Kresha > Intro - Air Force 108/09/20121.95 MB92 herë31 herë0
MC Kresha > SingullaR BloodyChuck - Big baller09/08/20123.55 MB187 herë84 herë0
MC Kresha > Rozana Radi - Jabadabadu01/08/20123.42 MB138 herë100 herë0
MC Kresha > Lyrical Son dhe Dr.Mic - Hustla03/08/20115.45 MB448 herë263 herë0
MC Kresha > Lyrical Son - Lui Lui03/08/20115.18 MB387 herë213 herë0
MC Kresha > Dj Flow - Boni zhurmë26/06/20114.67 MB291 herë212 herë0
MC Kresha > SingullaR - Bring it on21/06/20114.82 MB190 herë96 herë0
MC Kresha > Lyrical Son dhe Fuga - Do u15/03/20114.86 MB444 herë288 herë1
MC Kresha > Lyrical Son - Yes sir09/08/20103.23 MB413 herë370 herë0
MC Kresha > Lavda - Rollin09/08/20103.07 MB237 herë166 herë0
MC Kresha > Dr Mic - Lyrical Warfare09/08/20103.82 MB263 herë400 herë0
MC Kresha > Caspo - Shumë classy09/08/20101.76 MB266 herë200 herë0
MC Kresha > Poem09/08/20102.74 MB237 herë335 herë0
MC Kresha > Patikat e mia09/08/20103.60 MB309 herë254 herë0
MC Kresha > Not u - Uncensored09/08/20103.25 MB239 herë169 herë0
MC Kresha > Not u09/08/20103.28 MB182 herë118 herë0
MC Kresha > Lej flleshat09/08/20103.33 MB330 herë748 herë1
MC Kresha > Aha, aha09/08/20103.92 MB240 herë152 herë0
MC Kresha > 5sta hustla09/08/20102.42 MB194 herë121 herë0
MC Kresha > Lyrical Son ft Noga - Souljah09/08/20104.96 MB195 herë255 herë0
MC Kresha > Lil Samee, Gentz, Dr. Mic, Lav`da, Kastro Zizo and Dj Flow - M.F09/08/20107.44 MB247 herë291 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!