AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > C > Capital-T

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Capital-T > Good life14/05/20132.89 MB195 herë60 herë0
Capital-T > Mos harro19/04/20137.14 MB253 herë110 herë0
Capital-T > NRG Band - Veq asaj01/08/20125.65 MB268 herë192 herë0
Capital-T > Make a wish01/08/20127.53 MB185 herë81 herë0
Capital-T > Zero01/08/20126.88 MB190 herë77 herë0
Capital-T > Ditëlindja01/08/20126.49 MB181 herë60 herë0
Capital-T > Lets party01/08/20126.28 MB186 herë39 herë0
Capital-T > Yll Limani - Une01/08/20126.71 MB180 herë63 herë0
Capital-T > U bo vonë01/08/20126.72 MB190 herë115 herë0
Capital-T > Lyrical Son - Roll01/08/20127.01 MB209 herë44 herë0
Capital-T > Karma01/08/20126.56 MB193 herë161 herë0
Capital-T > Flori Mumajesi - Sonte01/08/20125.52 MB228 herë115 herë0
Capital-T > Loqk e madhe01/08/20127.17 MB173 herë74 herë0
Capital-T > Dr Mic - Asnjoni01/08/20126.63 MB134 herë78 herë0
Capital-T > Light it up01/08/20124.93 MB107 herë26 herë0
Capital-T > 2 po 2 - As Gucci as Louis01/08/20126.65 MB163 herë89 herë0
Capital-T > Ditë e re01/08/20128.55 MB123 herë35 herë0
Capital-T > Make a wish02/05/20115.61 MB380 herë353 herë0
Capital-T > Make a wish01/03/20115.61 MB407 herë376 herë4
Capital-T > Ma e mira28/08/20106.57 MB897 herë1440 herë2
Capital-T > U bo von23/08/20103.32 MB726 herë1189 herë0
Capital-T > Replay05/08/20105.05 MB429 herë244 herë0
Capital-T > Come around05/08/20104.97 MB397 herë295 herë0
Capital-T > Super Sweet05/08/20104.99 MB487 herë615 herë2
Capital-T > Rrenci05/08/20104.15 MB444 herë291 herë1
Capital-T > Ku jon paret05/08/20104.64 MB411 herë271 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!