AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Shqiponja Muhaxheri

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Shqiponja Muhaxheri > Ashiqare12/02/20132.96 MB114 herë41 herë0
Shqiponja Muhaxheri > Gocë tirane12/02/20133.45 MB70 herë24 herë0
Shqiponja Muhaxheri > Kemi me të knu lulie12/02/20132.21 MB60 herë36 herë0
Shqiponja Muhaxheri > Piku molla e kuqe12/02/20131.93 MB107 herë47 herë0
Shqiponja Muhaxheri > Qikat e Kosovës12/02/20132.57 MB106 herë51 herë0
Shqiponja Muhaxheri > Qka ka mall12/02/20132.06 MB90 herë37 herë0
Shqiponja Muhaxheri > Ti je ma e mira12/02/20133.00 MB132 herë50 herë0
Shqiponja Muhaxheri > O moj belholla23/01/20116.36 MB393 herë291 herë0
Shqiponja Muhaxheri > Sy jeshile23/01/20113.50 MB207 herë97 herë0
Shqiponja Muhaxheri > E vogla e nanës23/01/20114.07 MB190 herë69 herë0
Shqiponja Muhaxheri > Era po fryn18/08/20101.41 MB268 herë145 herë0
Shqiponja Muhaxheri > Se kam dit sa të dua18/08/20101.48 MB244 herë149 herë0
Shqiponja Muhaxheri > Dasma e madhe02/08/20101.77 MB307 herë141 herë0
Shqiponja Muhaxheri > Sy me lara02/08/20101.97 MB184 herë102 herë0
Shqiponja Muhaxheri > Qifti i ri02/08/20101.49 MB159 herë90 herë0
Shqiponja Muhaxheri > Ti në zemrën time02/08/20101.54 MB208 herë107 herë0
Shqiponja Muhaxheri > Simpatia02/08/20101.42 MB160 herë62 herë0
Shqiponja Muhaxheri > Xhemile02/08/20101.03 MB231 herë89 herë0
Shqiponja Muhaxheri > Unë këtë këngë po ta këndoj02/08/20101.21 MB241 herë85 herë0
Shqiponja Muhaxheri > Kur të bëhesh nuse02/08/20101.21 MB181 herë99 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!