AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > X > Xhavit Avdyli

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Xhavit Avdyli > Ëndrra ime12/07/20137.86 MB126 herë24 herë0
Xhavit Avdyli > Thërret Prizreni mori Shkodër22/07/20104.84 MB322 herë161 herë0
Xhavit Avdyli > Potpuri 222/07/20109.77 MB314 herë129 herë0
Xhavit Avdyli > Potpuri 122/07/20105.40 MB241 herë89 herë0
Xhavit Avdyli > Përhajr synetia22/07/20103.79 MB219 herë92 herë0
Xhavit Avdyli > Me letra s`ka dashni22/07/20104.01 MB220 herë91 herë0
Xhavit Avdyli > Lujma, lujma22/07/20102.24 MB217 herë106 herë0
Xhavit Avdyli > Kujt ja fale zemrën22/07/20104.49 MB198 herë80 herë0
Xhavit Avdyli > Katër anë mali ushton22/07/20103.95 MB157 herë63 herë0
Xhavit Avdyli > Gurbetqarë, mirë se keni ardh22/07/20103.49 MB192 herë77 herë0
Xhavit Avdyli > Fajto22/07/20103.69 MB109 herë46 herë0
Xhavit Avdyli > Engjëllesh e bukur22/07/20103.94 MB133 herë62 herë0
Xhavit Avdyli > Disponim për dasmor22/07/20103.31 MB207 herë79 herë0
Xhavit Avdyli > Ani moj Kosovë - Pse jem tosk e gegë22/07/20104.75 MB169 herë81 herë0
Xhavit Avdyli > 17 shkurt 2008 - Pavarësia22/07/20102.58 MB147 herë56 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!