AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Valbona Spahiu

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Valbona Spahiu > Na ka ardh ni dorë - Live17/07/20133.70 MB127 herë48 herë0
Valbona Spahiu > O more bylbyl - Live17/07/20134.32 MB172 herë59 herë0
Valbona Spahiu > Po e martojm ma të mirin vëlla - Live17/07/20132.67 MB139 herë36 herë0
Valbona Spahiu > Se dashnia e vërtet - Live17/07/20132.87 MB97 herë37 herë0
Valbona Spahiu > Pse o syni jem - Live17/07/20133.66 MB127 herë33 herë0
Valbona Spahiu > A dushmanat dojn me plas - Live17/07/20133.99 MB228 herë60 herë0
Valbona Spahiu > Balada - Live17/07/20134.56 MB219 herë49 herë0
Valbona Spahiu > Edhe kur tmartohesh12/07/20135.75 MB183 herë68 herë0
Valbona Spahiu > Dije të mirën30/01/20132.94 MB115 herë50 herë0
Valbona Spahiu > Motra ime binjake30/01/20136.00 MB128 herë130 herë0
Valbona Spahiu > Me dy shkronja30/01/20134.72 MB120 herë66 herë0
Valbona Spahiu > Tallava 2012 - 1131/07/20127.87 MB209 herë69 herë0
Valbona Spahiu > Tallava 2012 - 1031/07/20123.37 MB104 herë38 herë0
Valbona Spahiu > Tallava 2012 - 931/07/20125.51 MB102 herë39 herë0
Valbona Spahiu > Tallava 2012 - 831/07/20126.13 MB92 herë30 herë0
Valbona Spahiu > Tallava 2012 - 731/07/20125.21 MB71 herë27 herë0
Valbona Spahiu > Tallava 2012 - 631/07/20125.37 MB73 herë36 herë0
Valbona Spahiu > Tallava 2012 - 531/07/20125.50 MB73 herë29 herë0
Valbona Spahiu > Tallava 2012 - 431/07/20124.98 MB81 herë31 herë0
Valbona Spahiu > Tallava 2012 - 331/07/20123.90 MB87 herë36 herë0
Valbona Spahiu > Tallava 2012 - 231/07/20122.70 MB75 herë36 herë0
Valbona Spahiu > Tallava 2012 - 131/07/20122.36 MB137 herë43 herë0
Valbona Spahiu > Sa mka mar malli met pa31/07/20124.53 MB164 herë44 herë0
Valbona Spahiu > Lotët mi ke fshi06/02/20114.10 MB607 herë306 herë1
Valbona Spahiu > Zemër - Remix Dj Selection06/02/20114.75 MB416 herë198 herë0
Valbona Spahiu > Oj Lulije, oj lokum10/07/20102.91 MB573 herë352 herë0
Valbona Spahiu > Një lot për ty10/07/20107.13 MB409 herë246 herë1
Valbona Spahiu > Mos fol keq10/07/20106.20 MB286 herë129 herë0
Valbona Spahiu > Me hile, me hile10/07/20104.40 MB311 herë137 herë0
Valbona Spahiu > Lute nanë bijën10/07/20102.97 MB335 herë186 herë0
Valbona Spahiu > Lulia në der10/07/20101.96 MB375 herë153 herë0
Valbona Spahiu > Jena motra10/07/20102.92 MB276 herë195 herë0
Valbona Spahiu > Iku beqaria10/07/20103.60 MB293 herë144 herë0
Valbona Spahiu > Hakikat10/07/20104.32 MB216 herë111 herë0
Valbona Spahiu > Edhe guri e ka dit10/07/20104.55 MB332 herë149 herë0
Valbona Spahiu > Dy herë10/07/20103.52 MB279 herë119 herë0
Valbona Spahiu > 20 vjet i bana10/07/20105.32 MB434 herë187 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!