AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > N > Nadi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Nadi > Do të vish31/07/20123.11 MB94 herë31 herë0
Nadi > Sagapo - Të dua31/07/20123.73 MB93 herë35 herë0
Nadi > I dehur jam31/07/20122.81 MB83 herë33 herë0
Nadi > Lotët mua s`po më ndalen31/07/20123.23 MB69 herë24 herë0
Nadi > Valle me tupan31/07/20125.11 MB89 herë27 herë0
Nadi > Dy shokt e ngusht31/07/20123.25 MB64 herë29 herë0
Nadi > Jallah se në pej o kshtu bahet jeta31/07/20122.55 MB53 herë16 herë0
Nadi > E fike, kalle, dado31/07/20122.80 MB71 herë26 herë0
Nadi > Kur të vjen pleqria31/07/20122.33 MB61 herë21 herë0
Nadi > Për një kafe në mëngjes31/07/20122.62 MB42 herë18 herë0
Nadi > Oj Lulije pëllumb i bardh31/07/20121.72 MB56 herë23 herë0
Nadi > Ani more nuse31/07/20122.30 MB57 herë24 herë0
Nadi > Po vjen nusja rrehim me shuplak31/07/20121.70 MB62 herë16 herë0
Nadi > Vajza e Prishtinës31/07/20121.84 MB36 herë20 herë0
Nadi > O kuku qka i bona vetit31/07/20122.51 MB47 herë15 herë0
Nadi > Përshesh hongra e birrat i qoj eks31/07/20123.24 MB42 herë25 herë0
Nadi > Moj Shehide31/07/20122.40 MB57 herë22 herë0
Nadi > Jam i ri oj nane31/07/20122.25 MB52 herë19 herë0
Nadi > Hajde t`rrim e pim gjithë natën31/07/20122.86 MB36 herë15 herë0
Nadi > Folëm oj zemër, folëm31/07/20123.04 MB30 herë16 herë0
Nadi > Qunat në Gurbet31/07/20122.68 MB38 herë17 herë0
Nadi > Tallava 201230/07/20124.48 MB82 herë32 herë0
Nadi > Xhamadani vija vija15/06/20113.53 MB354 herë180 herë0
Nadi > Tjetër mos kërko15/06/20112.77 MB144 herë92 herë0
Nadi > Ta dish mirë se sa të dua15/06/20113.14 MB172 herë90 herë0
Nadi > Një kore bukë15/06/20113.45 MB118 herë41 herë0
Nadi > Një javë15/06/20113.34 MB129 herë70 herë0
Nadi > Maturant15/06/20114.16 MB107 herë64 herë0
Nadi > Ma kthe dashurinë15/06/20113.61 MB83 herë56 herë1
Nadi > Lamtumirë15/06/20113.48 MB102 herë52 herë0
Nadi > Hajde të rrim e të pijm ton natën15/06/20113.15 MB156 herë82 herë0
Nadi > Intrigante11/04/20118.55 MB241 herë137 herë1
Nadi > Qe dy vjet e disa muaj08/07/20104.96 MB305 herë132 herë0
Nadi > Pse ik prej meje08/07/20102.53 MB204 herë96 herë0
Nadi > Premtimi08/07/20103.49 MB118 herë55 herë0
Nadi > Party08/07/20102.04 MB151 herë51 herë0
Nadi > Pare, pare08/07/20102.40 MB181 herë68 herë0
Nadi > O moj dashnore08/07/20103.85 MB171 herë49 herë0
Nadi > Nuk mund ta harroj08/07/20103.09 MB119 herë58 herë0
Nadi > Më shumë qika se djem08/07/20102.38 MB137 herë64 herë0
Nadi > Më tranove me bukuri08/07/20103.17 MB154 herë57 herë0
Nadi > Hakikat më paske dasht08/07/20102.42 MB148 herë70 herë0
Nadi > Hajde moj dashnije08/07/20105.74 MB195 herë79 herë0
Nadi > Dua t`puth çdo natë08/07/20101.54 MB173 herë58 herë0
Nadi > Dashuri moj dashuri08/07/20102.88 MB119 herë34 herë0
Nadi > Dashnija, xhelozia08/07/20102.21 MB143 herë53 herë1
Nadi > Dadushi08/07/20104.96 MB154 herë56 herë0
Nadi > Aman jolla, jolla08/07/20103.09 MB190 herë99 herë1
Nadi > 200 Femra08/07/20101.12 MB185 herë66 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!