AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > L > Lumturie Tahiri

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Lumturie Tahiri > A m`ke dashuru ndonjëherë06/07/20103.62 MB348 herë207 herë0
Lumturie Tahiri > Hajde shpirt06/07/20104.07 MB263 herë190 herë0
Lumturie Tahiri > Kështu bëjmë darsëm në Veleshtë06/07/20104.67 MB220 herë194 herë1
Lumturie Tahiri > Qysh e kam dashnorin06/07/20103.22 MB166 herë133 herë0
Lumturie Tahiri > Sagapo06/07/20101.38 MB216 herë178 herë0
Lumturie Tahiri > Shiki baba06/07/20103.14 MB214 herë173 herë0
Lumturie Tahiri > Tepër jemi dashuru06/07/20103.14 MB148 herë137 herë0
Lumturie Tahiri > Ti, vetëm ti06/07/20103.48 MB154 herë114 herë0
Lumturie Tahiri > Vetëm tallava06/07/20102.57 MB289 herë232 herë0
Lumturie Tahiri > Xhemile06/07/20105.16 MB266 herë181 herë0
Lumturie Tahiri > Zemër, zemër06/07/20103.84 MB197 herë144 herë0
Lumturie Tahiri > Zemra ime06/07/20105.19 MB215 herë178 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!