AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > D > Daim Lala

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Daim Lala > Buqja - Rrushja06/07/20113.40 MB688 herë272 herë0
Daim Lala > Buqja - Po vin qikat06/07/20113.45 MB545 herë291 herë0
Daim Lala > Buqja - Me mindil pa mendil06/07/20113.25 MB372 herë186 herë0
Daim Lala > Buqja - Kanagjeqi06/07/20113.97 MB339 herë187 herë0
Daim Lala > Buqja - Jam jetim06/07/20114.31 MB372 herë219 herë0
Daim Lala > Buqja - Gënjeshtare06/07/20113.17 MB268 herë145 herë0
Daim Lala > Buqja - Ah moj gru06/07/20113.03 MB377 herë265 herë0
Daim Lala > Buqja - Jam sheik06/07/20113.07 MB249 herë151 herë0
Daim Lala > Dada Sale, oj dada Selvi05/07/20103.73 MB701 herë376 herë0
Daim Lala > Fjalët e hallkut05/07/20103.37 MB544 herë312 herë0
Daim Lala > Kënga e nuses05/07/20103.59 MB532 herë344 herë0
Daim Lala > Një kujtim zemrën ma kalli05/07/20104.76 MB550 herë345 herë1
Daim Lala > Nuset e sodit05/07/20103.35 MB406 herë302 herë0
Daim Lala > O gyrbet, gyrbeti i zi05/07/20103.99 MB493 herë273 herë1
Daim Lala > Plot qika si sheik05/07/20102.84 MB452 herë238 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!