AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Buqe Rama

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Buqe Rama > Po luajnë vallen qikat e mira04/07/20103.53 MB915 herë493 herë0
Buqe Rama > Lulije fëllënza04/07/20103.51 MB473 herë291 herë1
Buqe Rama > Meshkujt llafazan04/07/20102.94 MB404 herë278 herë0
Buqe Rama > Daim Lala - Dashnin na ndanë04/07/20104.90 MB442 herë245 herë1
Buqe Rama > 1000 shansa ty me ti dhanë04/07/20103.80 MB398 herë204 herë1
Buqe Rama > Hajde loqkaman04/07/20103.37 MB379 herë213 herë0
Buqe Rama > Daim Lala - Flasin nga xhelozia04/07/20103.31 MB323 herë197 herë0
Buqe Rama > Ti e ke synin e untë04/07/20102.96 MB273 herë164 herë0
Buqe Rama > Nuk ta fali zemrën 1000 herë04/07/20103.77 MB343 herë160 herë0
Buqe Rama > Milona hilet e tua04/07/20104.03 MB338 herë182 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!