AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > K > Korab Shaqiri

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Korab Shaqiri > Arbër Zeka - Lorina07/03/20137.69 MB284 herë185 herë0
Korab Shaqiri > Dashurinë ta jap hua04/02/20133.61 MB266 herë290 herë0
Korab Shaqiri > Ritakimi30/07/20124.58 MB183 herë210 herë0
Korab Shaqiri > Për ty jetoj03/08/20113.21 MB1314 herë1024 herë0
Korab Shaqiri > S`ka me dy lugë15/03/20111.61 MB609 herë727 herë0
Korab Shaqiri > Pran teje06/02/20113.42 MB544 herë551 herë0
Korab Shaqiri > Vetmia23/01/20117.29 MB390 herë397 herë0
Korab Shaqiri > Verë e kaluar01/07/20103.40 MB566 herë929 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!