AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > L > Linda Halimi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Linda Halimi > At last - Live09/11/20122.80 MB97 herë111 herë0
Linda Halimi > Promises19/10/20125.68 MB56 herë52 herë0
Linda Halimi > Boyan - Closer03/10/20126.91 MB40 herë28 herë0
Linda Halimi > Don`t ever leave me21/09/20125.77 MB44 herë50 herë0
Linda Halimi > Lartë me ty19/09/20127.05 MB69 herë59 herë0
Linda Halimi > Vetëm sytë e tu19/09/20124.83 MB44 herë55 herë0
Linda Halimi > Ndihmë13/09/20127.21 MB70 herë96 herë0
Linda Halimi > Nora Istrefi ft Big-D - All mine01/08/20124.09 MB57 herë28 herë0
Linda Halimi > Të dua vërtetë01/07/20103.61 MB283 herë212 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!