AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Violetë Kukaj

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Violetë Kukaj > Po vjen nusja14/05/20135.57 MB227 herë99 herë0
Violetë Kukaj > Potpuri14/05/20136.71 MB245 herë68 herë0
Violetë Kukaj > Dhimbja e fundit01/02/20134.35 MB187 herë80 herë0
Violetë Kukaj > Shumë ma mirë01/02/20133.35 MB217 herë101 herë0
Violetë Kukaj > Nuse në katund31/07/20123.50 MB243 herë220 herë0
Violetë Kukaj > Ditë e diell25/05/20103.95 MB1118 herë884 herë1
Violetë Kukaj > Eshte faji yt21/05/20083.85 MB685 herë10115 herë32
Violetë Kukaj > Drenica ime28/03/20083.48 MB628 herë3169 herë15
Violetë Kukaj > U bane nuse Ramize06/09/20073.36 MB631 herë2710 herë1
Violetë Kukaj > Te theras nga Prishtina06/09/20074.85 MB488 herë1757 herë1
Violetë Kukaj > Nje bilbil06/09/20074.77 MB538 herë1510 herë0
Violetë Kukaj > Nga ke ardh06/09/20073.77 MB449 herë1259 herë1
Violetë Kukaj > Jeta borxh nuk fale06/09/20074.09 MB428 herë1410 herë1
Violetë Kukaj > Hajde hyn ne valle06/09/20074.30 MB690 herë4310 herë5
Violetë Kukaj > Eja topolake06/09/20073.11 MB363 herë986 herë1
Violetë Kukaj > Dy te mirat06/09/20073.53 MB396 herë1154 herë1
Violetë Kukaj > Bien tupanat06/09/20073.86 MB715 herë3141 herë7
Violetë Kukaj > Balladë për të burgosurit28/01/20074.89 MB422 herë1032 herë1
Violetë Kukaj > Zeshkanja Ime21/12/20064.15 MB461 herë1809 herë1
Violetë Kukaj > GjylXhan21/12/20062.94 MB389 herë1462 herë1
Violetë Kukaj > Ashtu Keshtu21/12/20063.26 MB377 herë2752 herë7
Violetë Kukaj > Kajrafili kuq si gjaku20/07/20063.41 MB496 herë2069 herë0
Violetë Kukaj > Diell e hanë14/07/20064.01 MB468 herë1433 herë1
Violetë Kukaj > Ai është gjallë14/07/20064.74 MB541 herë1783 herë1
Violetë Kukaj > Baladë për nusen28/06/20062.98 MB681 herë3525 herë5

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!