AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Shota Baraliu

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Shota Baraliu > Klani Shqiptar - Brekt pot lagen08/09/20122.38 MB102 herë64 herë0
Shota Baraliu > Kastro Zizo - Liar03/08/20114.80 MB193 herë115 herë0
Shota Baraliu > Call the Police10/09/20103.14 MB405 herë305 herë0
Shota Baraliu > Adonis01/07/20103.21 MB135 herë98 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!