AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > E > Edi Krasniqi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Edi Krasniqi > Emine20/06/20103.06 MB773 herë369 herë1
Edi Krasniqi > Hajde në valle qike20/06/20101.58 MB537 herë220 herë0
Edi Krasniqi > Hajde shoto mashalla20/06/20102.62 MB427 herë249 herë1
Edi Krasniqi > Italia20/06/20101.99 MB414 herë192 herë0
Edi Krasniqi > Kjo unazë 201020/06/20102.65 MB444 herë217 herë0
Edi Krasniqi > Kur e lujna na shoten20/06/20101.22 MB380 herë196 herë1
Edi Krasniqi > Lamtumirë o shpirti im20/06/20102.92 MB543 herë246 herë0
Edi Krasniqi > Ma mirë me ty se fukara20/06/20103.93 MB406 herë182 herë0
Edi Krasniqi > Na vjen dita edhe neve20/06/20102.47 MB322 herë149 herë0
Edi Krasniqi > Për ty20/06/20103.38 MB367 herë122 herë0
Edi Krasniqi > Po ta silli rreth e rreth20/06/20103.16 MB362 herë207 herë0
Edi Krasniqi > Sa m`ka mar malli me t`pa20/06/20103.13 MB350 herë140 herë0
Edi Krasniqi > S`ka rëndësi a jam i pari20/06/20102.01 MB282 herë129 herë0
Edi Krasniqi > Ti në zemrën time20/06/20103.16 MB395 herë183 herë1
Edi Krasniqi > Unë me jarana20/06/20103.45 MB285 herë119 herë0
Edi Krasniqi > Unë nuk jam si ti20/06/20102.78 MB300 herë125 herë2
Edi Krasniqi > Zemër20/06/20102.30 MB413 herë162 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!