AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Afërdita Bajrami

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Afërdita Bajrami > Mos nesër e pasnesër07/07/20102.92 MB389 herë119 herë0
Afërdita Bajrami > Mos thuj nesër e pas nesër06/06/20102.92 MB257 herë97 herë0
Afërdita Bajrami > Të premtoj06/06/20103.42 MB276 herë116 herë0
Afërdita Bajrami > Rri me mua06/06/20102.91 MB208 herë82 herë0
Afërdita Bajrami > Jeta ime06/06/20103.21 MB175 herë87 herë0
Afërdita Bajrami > Mu afro06/06/20102.85 MB127 herë69 herë0
Afërdita Bajrami > Kujtoj pritjen06/06/20102.90 MB185 herë73 herë0
Afërdita Bajrami > S`paska qen naiv06/06/20102.01 MB143 herë65 herë0
Afërdita Bajrami > Më tranon06/06/20102.88 MB141 herë72 herë0
Afërdita Bajrami > Ikja jote06/06/20103.46 MB125 herë65 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!