AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > G > Gjeto Luca

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Gjeto Luca > Do ta marr zemrën06/06/20103.71 MB715 herë354 herë0
Gjeto Luca > Jam malësore06/06/20105.29 MB533 herë332 herë0
Gjeto Luca > Kceje vallen06/06/20105.15 MB392 herë262 herë1
Gjeto Luca > Më lejo06/06/20105.11 MB353 herë221 herë1
Gjeto Luca > Shumë të du06/06/20104.56 MB478 herë244 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!