AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > E > Egzoni i Vogël

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Egzoni i Vogël > S`pari herë kur t`kam taku11/05/20102.96 MB263 herë94 herë0
Egzoni i Vogël > Sagapo - Deutsch11/05/20105.92 MB133 herë59 herë0
Egzoni i Vogël > Kshyr me sy nuk jam për ty11/05/20105.74 MB121 herë51 herë0
Egzoni i Vogël > Fur dich11/05/20103.91 MB130 herë45 herë0
Egzoni i Vogël > All-llah, All-llah11/05/20104.06 MB152 herë67 herë0
Egzoni i Vogël > Unendliche liebe11/05/20102.83 MB72 herë44 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!