AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Albina Demaku

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Albina Demaku > Hekuran Krasniqi - Ndarje pa kuptim07/07/20103.18 MB439 herë381 herë0
Albina Demaku > Një herë të kam dashuruar07/07/20103.02 MB322 herë104 herë0
Albina Demaku > 1 Dollar11/05/20102.95 MB430 herë146 herë0
Albina Demaku > 1 Milion11/05/20104.24 MB234 herë96 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!