AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > R > Rosela Gjylbegu

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Rosela Gjylbegu > S`dua më të dashuroj14/05/20104.51 MB365 herë272 herë0
Rosela Gjylbegu > Per ne te 219/11/20074.83 MB150 herë2719 herë12
Rosela Gjylbegu > S`dua më të dashuroj12/09/20064.69 MB142 herë4198 herë10
Rosela Gjylbegu > Fëmijë12/09/20063.50 MB124 herë2740 herë6

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!