AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > G > Gerta Heta

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Gerta Heta > Dashuri e parë21/06/20103.51 MB386 herë207 herë1
Gerta Heta > Inspirim - Remake07/06/20106.43 MB213 herë141 herë0
Gerta Heta > Inspirim21/04/20103.64 MB271 herë204 herë1
Gerta Heta > Lamtumirë20/04/20103.43 MB270 herë160 herë0
Gerta Heta > Shumë sexy20/12/20062.96 MB211 herë609 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!