AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Adelina Emini

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Adelina Emini > Në përvjetor26/09/20125.71 MB279 herë199 herë0
Adelina Emini > Gentz - Tipsy03/08/20114.18 MB601 herë362 herë0
Adelina Emini > Çka të ban goja20/04/20103.24 MB653 herë293 herë0
Adelina Emini > As ti, as unë20/04/20103.37 MB566 herë372 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!