AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Albana Syla

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Albana Syla > Ma mir është pa ty20/04/20103.46 MB574 herë282 herë2
Albana Syla > Mirë keq, e pranoj20/04/20103.37 MB362 herë145 herë0
Albana Syla > E kaluar, e kaluar20/04/20104.76 MB250 herë108 herë0
Albana Syla > Tash pa ty mbeta20/04/20103.05 MB332 herë160 herë2
Albana Syla > Nuk e gjeta11/12/20073.10 MB289 herë1095 herë11

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!