AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > C > Ciljeta

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Ciljeta > Se të dua ty02/08/20106.62 MB1065 herë935 herë0
Ciljeta > Dorheqja09/05/20083.40 MB579 herë7094 herë68
Ciljeta > Falma11/12/20073.43 MB603 herë8651 herë111
Ciljeta > Kur këndoj serenatë19/11/20074.69 MB467 herë4729 herë62
Ciljeta > I papamë (Me Florin) 200727/06/20073.06 MB720 herë7264 herë32
Ciljeta > S`ke ku vete20/12/20062.99 MB548 herë1482 herë2
Ciljeta > Do ti do05/08/20063.91 MB536 herë1749 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!