AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Vjollca Luka

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Vjollca Luka > Dhëndërr i mëkatit05/07/201311.56 MB222 herë110 herë0
Vjollca Luka > Kënke nurri i bukurisë02/02/20136.87 MB234 herë82 herë0
Vjollca Luka > Gjovani - Bashkjetesa01/08/20125.03 MB204 herë184 herë0
Vjollca Luka > Magjistari im06/02/20114.06 MB549 herë360 herë0
Vjollca Luka > Atë ditë06/02/20113.27 MB490 herë342 herë0
Vjollca Luka > Jetova po sisha gjallë25/01/20113.08 MB562 herë515 herë0
Vjollca Luka > Në vetmi20/04/20104.48 MB685 herë543 herë0
Vjollca Luka > Ty të kërkoj21/02/20073.84 MB691 herë2891 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!