AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > T > Teuta Kurti

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Teuta Kurti > Perendo pa lindur07/03/20113.43 MB205 herë148 herë0
Teuta Kurti > Mall i pushuar21/04/20103.95 MB179 herë68 herë0
Teuta Kurti > Fatime Kosumi dhe Vesa Luma - Potpuri Gezuar Me Tupan 200811/12/200713.06 MB296 herë1683 herë1
Teuta Kurti > E lirë18/06/20073.22 MB123 herë287 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!