AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Blerina Osaj

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Blerina Osaj > Kjo largësi04/05/20113.38 MB270 herë118 herë0
Blerina Osaj > Kjo largësi07/03/20113.38 MB332 herë153 herë0
Blerina Osaj > 24-721/04/20102.39 MB352 herë183 herë0
Blerina Osaj > E di21/08/20085.77 MB350 herë3505 herë20
Blerina Osaj > Happy end19/11/20074.49 MB169 herë555 herë7
Blerina Osaj > I mbyll syt18/06/20073.31 MB275 herë775 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!