AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Sidrit Bejleri

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Sidrit Bejleri > Në prag të derrës21/04/20104.09 MB286 herë208 herë0
Sidrit Bejleri > S`ma njohe zemrën07/03/20073.46 MB162 herë1232 herë0
Sidrit Bejleri > Të dua o det07/03/20074.08 MB99 herë660 herë1
Sidrit Bejleri > Për ty atdhe07/03/20073.35 MB130 herë853 herë5
Sidrit Bejleri > Djaloshi dhe shiu07/03/20073.51 MB115 herë777 herë1
Sidrit Bejleri > Në çdo zemër07/03/20073.83 MB107 herë554 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!