AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Vikena Kamenica

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Vikena Kamenica > Lule të bukura sjell pranvera08/03/20073.08 MB292 herë4035 herë7
Vikena Kamenica > Stacioni im07/03/20073.06 MB118 herë858 herë3
Vikena Kamenica > Erë pranverore07/03/20073.35 MB108 herë651 herë0
Vikena Kamenica > Mesnatë07/03/20073.66 MB104 herë825 herë0
Vikena Kamenica > S`mendoja07/03/20072.59 MB112 herë770 herë1
Vikena Kamenica > Xhaketa e kuqe07/03/20073.18 MB129 herë744 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!