AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > J > Jonida Maliqi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Jonida Maliqi > Fantastik03/08/20115.58 MB485 herë525 herë0
Jonida Maliqi > Dj Neti - Fantastik - Remix02/08/20114.03 MB152 herë123 herë0
Jonida Maliqi > Sajmir Braho - Cel si gonxhe dashuria08/03/20071.46 MB273 herë1630 herë0
Jonida Maliqi > Nuk e harroj08/03/20073.67 MB286 herë1469 herë0
Jonida Maliqi > Shiu i verës07/03/20073.30 MB247 herë2242 herë0
Jonida Maliqi > Jeta s`është lodër07/03/20074.24 MB222 herë1196 herë0
Jonida Maliqi > Buzë detit jemi rritur07/03/20073.32 MB276 herë938 herë1
Jonida Maliqi > E duam lumturinë07/03/20073.39 MB261 herë1009 herë3
Jonida Maliqi > Të lumtur të dua07/03/20073.77 MB175 herë853 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!